“Mrok. Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką. Tom 5”. Najlepsze książki kryminalne polskich autorów

Wiele osób z wielkim zaangażowaniem podchodzi do czytania książek kryminalnych i thrillerów od zagranicznych autorów. To fakt, że są to dobre publikacje, które zawsze są w stanie zapewnić czytelnikom niezłych emocji. Zamiast jednak chwalić tylko autorów z innych krajów, czas spojrzeć na to, co ma do zaoferowania rodzimy rynek. Nie brakuje polskich twórców, którzy piszą także doskonałe kryminały. W tym gronie znajduje się urodzona w 1983 roku, Katarzyna Wolwowicz. Teraz na rynku ukazała się jej książka pt.”Mrok. Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką. Tom 5″.

Seria kryminalnych powieści

Katarzyna Wolwowicz już od kilku lat zachwyca miłośników zagadek kryminalnych swoim talentem. Do tej pory zaoferowała cztery książki, które opowiadają o przygodach komisarz Olgi Balickiej. Tytuły poprzednich części to: “Niewinne ofiary”, “Fałszywe tropy”, “Toksyczne układy”, “Bursa”. Każda z tych powieści spotkała się z pozytywnym odbiorem. Nic więc dziwnego, że autorka dalej kontynuuję historię komisarz Balickiej. Należy jednak nadmienić, że w sprzedaży znajduje się “Wykluczona”. Jest to początek nowej serii kryminalnej. Czas sprawdzić, z jakimi rozterkami zmagać się będzie tym razem Olga Balicka.

Sprawa w Albanii

Tym razem główna bohaterka planuje spędzić urlop ze swoim mężem w Albanii. Skoro urlop, to błogi wypoczynek. Czas beztroski, dzięki czemu nie trzeba będzie zajmować się rozwiązywaniem spraw. Tak się jednak tylko wydaje. Pani komisarz przez przypadek zostaje wplątana w sprawę polskiego małżeństwa, które zaginęło bez śladu na obcej ziemi, zaraz po wylądowaniu samolotu. Jak się okazuje, również w Jeleniej Górze policja nie będzie narzekała na nudę. Powraca sprawa seryjnego dusiciela. Policja ma pełne ręce roboty. Tak samo jak komisarz Balicka na urlopie? Czy to możliwe, że te dwie sprawy, które na pozór się ze sobą nie łączą, a do tego oddzielone są tysiącami kilometrów, mogą być ze sobą połączone? Autorka zaprasza ponownie do przeżycia wspaniałej przygody na kartach nowej książki pt. “Mrok. Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką. Tom 5“.